NIERUCHOMOŚCI

Wirtualne spacery przyciągają uwagę klientów

Niektórzy nabywcy domów są naprawdę wybredni, ponieważ nie tylko szukają miejsca do mieszkania, ale bardziej szukają swojego stylu życia. Spacery wirtualne przykuwają ich uwagę ponieważ mogą lepiej wyobrazić sobie siebie w danym miejscu, skuteczniej sprawdzić czy nieruchomość odpowiada ich wyobrażeniom o spokojnym i funkcjonalnym miejscu do życia, w którym będą czuli się dobrze. Spacery wirtualne nie tylko pokazują jak wygląda nieruchomość, ale pozwalają poczuć się tak, jakby było się w jej wnętrzu bardzo realnie. Klienci mając dzięki wirtualnemu spacerowi więcej wyobrażenia o nieruchomościach wybierają do obejrzenia na żywo tylko te, którymi są zainteresowani najbardziej i jeśli rzeczywistość odpowiada temu co widzieli w internecie, są mniej skłonni do negocjacji i bardziej zdecydowani na podpisanie umowy.

Oszczędność czasu

Wirtualny spacer to Twój dodatkowy wirtualny agent, który oprowadzi Twoich potencjalnych klientów po nieruchomości przez 24 godziny na dobę.

Wirtualny spacer oszczędza Twój cenny czas, znacząco zwiększa liczbę odsłon ogłoszenia, wyróżnia daną ofertę spośród setek innych.

Spacery wirtualne o około 30% zwiększają zainteresowanie nieruchomością.
Większa liczba oglądających zwiększa szanse na szybszą sprzedaż.

Animacja 2D

Prezentacja w postaci filmu 2d zmontowanego ze zdjęć panoramicznych 360 poszerza zasięg widoczności oferty o media społecznościowe – YouTube, Vimeo, Facebook